Dôverujte expertom

Spoločnosť Energovision sa zameriava na návrh a realizáciu fotovoltických systémov pre domácnosti a firmy. Naša expertíza a individuálny prístup ku špecifickým potrebám našich klientov prináša reálne, vyčísliteľné a dlhodobé výsledky.

Nadobudnuté znalosti z nás robia lídrov na fotovoltickom trhu. Pomáhame jednotlivcom alebo firmám nájsť riešenie, ktorým si znížia svoje energetické náklady a zároveň priespievajú k zlepšeniu životného prostredia. Pre dlhodobú funkčnosť fotovoltického riešenia je dôležité vybrať správne komponenty.

Kvalita je jedným z najdôležitejších faktorov, na ktorý prihliadame pri výbere značky a daných komponentov. Preto vyberáme spoľahlivé produkty od fotovoltického a energetického lídra – LONGi. Spoločnosť vedie fotovoltický priemysel na novú úroveň vďaka inováciám produktov a optimalizovanému pomeru energie a nákladov s prelomovými monokryštalickými technológiami. LONGi je uznávaná ako najcennejšia svetová spoločnosť a popredný výrobca v oblasti solárnych technológií z ranku Tier 1 s najvyššou trhovou hodnotou a držiteľom svetových rekordov v účinnosti ich solárnych článkov. Inovácia a udržateľný rozvoj sú dve zo základných hodnôt spoločnosti LONGi.

LONGi ako uznávaná spoločnosť na fotovoltickom trhu.

LONGi Hi-MO 6 Explorer

LONGi fotovoltický panel patrí k najlepším komponentom na trhu.

15 rokov záruka na funkčnosť

25 rokov záruka na lineárny výkon

 • vysokoúčinná bunková štruktúra HPBC nastavuje nový štandard pre fotovoltické technológie,
 • odolné vysokému zaťaženiu proti zaťaženiu snehom (5400 Pascal) a vetru (4000 Pascal) – vhodný do extrémnych poveternostných podmienok,
 • inovatívna technológia do každého počasia – dosahuje mimoriadne vysoký výkon aj pri nižšej intenzite slnečného žiarenia,
 • čierny anodizovaný high-tech rám z hliníkovej zliatiny,

Panely od LONGi prechádzajú rozsiahlym testovaním, aby sa zabezpečil optimálny výkon v rôznych prostrediach a poveternostných podmienkach. Vďaka technológii Low LID (Light-Induced Degradation) je pokles výkonu za rok minimalizovaný, čo Vám zaručí, že budete využívať maximálny výkon dlhšie.

Tento modul má čierny rám s čiernymi článkami a bielym zadným plášťom. Biela zadná doska zlepšuje odvod tepla, hoci čierna/biela farba sa vyberá najmä pre svoj moderný vzhľad, ktorý je vhodný pre mnohé typy striech.

O tom, prečo vyberáme LONGi fotovoltické panely si môžete prečítať v našom článku.

Ďalšie informácie o LONGi

Do našej ponuky sme zaradili kvalitné fotovoltické meniče od spoločnosti Huawei. V súčasnosti sa ich riešenia, produkty a služby používajú vo viac ako 170 krajinách a slúžia užívateľom naprieč celým svetom.

Huawei ponúka najmodernejšie meniče s nadštandardnými funkciami.

Trojfázový hybridný menič SUN2000-4/5/6/8/10 KTL-M1 (high current)

Komponenty od HUAWEI patria k najpoužívanejším produktom.
Spoločnosť HUAWEI dbá na kvalitu svojich komponentov.

10 rokov záruka 

 • extrémne spoľahlivý – vysokoúčinná topológia meniča,
 • krásne uhladený kompaktný dizajn,
 • tichá prevádzka,
 • nízka hmotnosť umožňuje jednoduchú inštaláciu,
 • integrované rozhranie pre budúce rýchle pripojenie batériového systému bez ďalších zariadení alebo dodatočných nákladov na montáž,
 • integrovaná ochrana pred bleskom pre DC a AC,
 • diaľkové monitorovanie výkonu systému s jednoduchou a prehľadnou aplikáciou,

Vysoko prúdová verzia sa vyznačuje vyšším vstupným prúdom na strane jednosmerného prúdu.

Ďalšie informácie o HUAWEI

Fotovoltické systémy, ktoré obsahujú batériové úložisko zabezpečujú, že si domácnosť odkladá solárnu energiu, ktorá slúži ako zdroj v prípade, keď nie je k dispozícií energia z fotovoltických panelov – v prípade nepriaznivého počasia, alebo ako záložný zdroj. Spoločnosť Huawei predstavuje najočakávanejší produkt na fotovoltickom trhu! Nová modulárna lítiová vysokonapäťová batéria LUNA2000 je kompatibilná so širokou škálou hybridných meničov Huawei SUN2000.

HUAWEI vládne fotovoltickému trhu v komponentoch.

Batériové úložisko LUNA2000-5/10/15-S0

Batérie ako kľúčové komponenty k energetickej nezávislosti.

Tieto parametre sú uvedené pre jeden batériový modul.

 • jednoduchý modulárny dizajn,
 • škálovateľnosť batérii od 5 do 30 kWh,
 • bezpečné články lítium železo-fosfát,
 • jednoduchá inštalácia a rýchle uvedenie do prevádzky,
 • super kompatibilita s jednofázovými a trojfázovými meničmi,
 • záručná doba 10 rokov.