Využite slnečnú energiu! ☀️✨ S nadšením odhaľujeme naše výnimočné fotovoltické riešenia, ktoré odomykajú svet čistej a cenovo dostupnej energie pre Váš domov. 💡💚 Rozlúčte sa s rastúcimi účtami za energie a privítajte udržateľnú energiu, ktorá prospieva Vašej peňaženke aj životnému prostrediu. Pripojte sa k fotovoltickej revolúcii ešte dnes a objavte slobodu, úspory a pokoj, ktoré solárna energia prináša.

Zažiarme spolu!

Hybridný fotovoltický systém

Realizácia hybridného fotovoltického systému vo veľkosti 9,84 kWp s batériovým úložiskom si klient decentralizoval svoju domácnosť a svoju energiu môže využívať aj vo večernom čase.

K systému sme doplnili technológiu inteligentného merača – Smart meter, aby klient mal k dispozícií informácie o výrobe a spotrebe svojej elektriny priamo v mobile prostredníctvom aplikácie.

Čo sme pre klienta vyriešili?

✅ analýza energetických potrieb pre domácnosť

✅ návrh fotovoltického zariadenia, ktoré presne zodpovedá jeho potrebám

✅ administrativne spracovali všetky podklady pre distribučnú spoločnosť a vyriešili žiadosť o poukážku z projektu Zelená domácnostiam, aby klient nemusel zbytočne dlho čakať, dotáciu sme riešili v priebehu realizácie

✅ odborne zrealizovali fotovoltiku na streche nášho klienta, ktorá trvala iba jeden deň

✅ vypracovanie projektovej dokumentácie a poinštalačnej dokumentácie pre príslušnú distribučnú spoločnosť

✅ zabezpečenie výmeny a nastavenia elektromera

✅ oficiálne spušťanie fotovoltiky u klienta

✅ vypracovanie revíznej správy

Klient sa na nás môže obrátiť i so servisom a údržbou pre zariadenie. Aby bolo vždy optimalizované a efektívne. 🤞🏻⚡️ Vďaka nášmu vzdialenému monitoringu sa o všetkom dozvieme ihneď a väčšinou chybu vieme opraviť na diaľku.

Technické parametre

Použité komponenty pre tento typ fotovoltiky:

👉 24x monokryštalický fotovoltický panel Kensol v čiernom prevedení

👉 menič napätia HUAWEI 

👉 batériové úložisko HUAWEI LUNA200 5kWh

👉 backup systém

👉 montážna konštrukcia 

👉 nový rozvádzač na mieru z našej realizácie pre domčeky s triedou ochrany II

Klient vďaka tejto fotovoltickej zostave ročne vyrobí 10,17 MWh energie. Čo predstavuje úsporu v emisiách CO2 1,34 ton.

Lokalita nášho klienta trpí často výpadkom prúdu, preto sme mu nakonfigurovali fotovoltický systém tak, aby mu zabezpečil plynulý chod domácnosti i v takomto prípade. 🏡

Ak rozmýšľate o vlastnej fotovoltike pre Vašu domácnosť, vyskúšajte náš konfigurátor, je to jednoduché. Alebo nás priamo kontaktujte.

Mesto
Čuňovo
Výkon
9,84 kWp