Fotovoltika pre rodinný dom

Hľadáte spôsob, ako zefektívniť vo svojej domácnosti spotrebu energie? S fotovoltikou to dosiahnete. Okrem komplexného riešenia na mieru, Vám pomôžeme získať dotáciu z projektu Zelená domácnostiam. Nechajte si vypracovať nezáväznú ponuku a začnite elektrinu čerpať zo Slnka aj Vy.

Uvažujete o fotovoltike s dotáciou?

Inštaláciou fotovoltiky si zlepšíte nielen svoju finančnú situáciu cez  úspory na energiách, ešte aj prispieva k udržateľnejšiemu a ekologickejšiemu spôsobu života. Nečakajte a zabezpečte si fotovoltiku s dotáciou z projektu Zelená domácnostiam už teraz. Ak máte záujem, kontaktujte nás a my Vám pomôžeme k získaniu zelenej poukážky. Súčasťou nezáväznej cenovej ponuky je aj bezplatná konzultácia s expertami na fotovoltiku, ktorí Vám pomôžu zistiť aké fotovoltické riešenie by bolo ideálne pre potreby Vašej domácnosti.

Riešenie pre klienta

Klient nás oslovil s tým, že rozhodnutie nainštalovať si fotovoltaiku považuje za rozumné a očakáva tým úspory na elektrine. Takýchto akčných klientov zbožňujeme!

Fotovoltický systém na kľúč obsahuje 8 panelov od spoločnosti LONGi a doplnili sme ho hybridným meničom od Huawei v prípade, že v budúcnosti bude chcieť rozšíriť fotovoltiku.

Miesto realizácie
Borčice
Výkon fotovoltiky
3,44 kWp
Dotácia na fotovoltické panely
1 500 EUR